Ola Zielińska|NAUKA ANGIELSKIEGO
lekcje
kurs angielskiego
o mnie
opinie
sklep
kontakt
  |    |    |  
opinie
  |    |    |  

UCZNIOWIE O ZAJĘCIACH:

Zajęcia z Olą to moje ulubione lekcje angielskiego, jakie miałam do tej pory! A mam wachlarz doświadczeń w tym temacie. Jestem szczerze zachwycona i polecam każdemu, kto chciałby usprawnić swój angielski lub/i przełamać barierę w mówieniu. Uczestniczyłam w 12 - tygodniowym kursie, podczas którego lekcje mijały szybciej niż się orientowałam. Każde spotkanie to inny, bardzo ciekawy i bardzo na czasie temat oraz perfekcyjnie przygotowane zadania wokół niego. Doskonale przygotowane materiały, idealnie dobrane ćwiczenia, angażujące i rozwijające zasób słownictwa, oraz ich zastosowanie w praktyce. Motywujące zadania domowe, pozwalające przygotować się do dyskusji w kolejnych lekcjach i przećwiczyć/ podsumować wiedzę z zakresu gramatyki. Są również wspaniałą bazą wiedzy, którą mam zamiar wykorzystywać również po zakończeniu kursu. Jestem pod wrażeniem świetnej organizacji i dopasowania. Atmosfera na zajęciach przemiła, Ola absolutnie wyśmienicie sprawdza się w roli nauczyciela oraz kompana do rozmowy. Jak dla mnie wszystko w punkt :) Satysfakcja gwarantowana!
Pamela

I’m writing to thank you for your English course once again.

It was a great pleasure and wonderful motivation for me to practice and develop my language skills during the course. Truly appreciate your commitment, teaching methods, and the brilliant topics we discussed together. I’m also very pleased with the atmosphere in every class!

Are you planning a new edition of the course next year? If so, would be very willing to take part in it :)

Weronika

Ola,

pozwól, że po polsku - bardzo Ci dziękuję za te 12 tygodni i każdą wspólną środę, a przede wszystkim za to, że na nowo uwierzyłam, że mogę nauczyć się angielskiego. To zdecydowanie był mój najlepszy kurs językowy w życiu. Bardzo doceniam metodę, Twoje workbooki, tematy zajęć, a przede wszystkim atmosferę, jaka panowała na lekcjach. Dzięki Tobie czułam się bardzo komfortowo, nie stresowałam się i pierwszy raz w życiu czekałam na zajęcia angielskiego. Dziękuję również za motywację, jaką dałaś mi przez ten czas.

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się usłyszymy. Gdyby znalazła się jakaś grupa, do której będę mogła dołączyć, to jestem bardzo chętna.

Jeszcze raz dziękuję!

Edyta

Zdecydowałam się na zajęcia grupowe prowadzone przez Olę ponieważ wcześniej korzystałam z indywidualnych konsultacji, także wiedziałam na co się piszę :) To już będą prawie dwa miesiące zajęć grupowych, także coś niecoś mogę powiedzieć. Gdybym miała w kilku słowach opisać zajęcia z Olą, powiedziałabym, że są jak rozmowy z koleżankami, które dodatkowo uczą języka! Przyjemne z pożytecznym.

Podczas zajęć uczę się nowego słownictwa, bez stresu wypowiadam się na przeróżne tematy, a w międzyczasie przypominam sobie gramatykę.

Przygotowane przez Olę materiały są zawsze dopięte na ostatni guzik, bardzo przejrzyste, czytelne i co najważniejsze - CIEKAWE!

Tak, jak wspomniałam wcześniej, na lekcji czuję się, jakbym była w towarzystwie koleżanek, z którymi mogę wymienić się przemyśleniami. Ola zachęca do rozmowy, dba o to, aby każda z nas w równym stopniu uczestniczyła w zajęciach i nie czuła się pominięta.

Z czystym sumieniem polecam ten kurs każdemu. Wzięłam udział już w dwóch i myślę o trzecim!

Wioletta

Po pierwsze - Ola wybiera świetne tematy do dyskusji. Są przyjemne, więc przygotowanie do lekcji to trochę jak zasiadanie do fajnego artykułu czytanego do południowej kawy! I dobrane tak, żeby nauczyć nas przydatnych na co dzień słów, zwrotów.

Po drugie - lekcje są kameralne i upływają w naprawdę miłej atmosferze.

Po trzecie - Ola jest skupiona i wyłapuje nasze błędy w konwersacjach. Dba o to, żeby każdy miał tyle samo czasu na zabranie głosu. Dostajemy dużo materiałów przed lekcją, do których na pewno będę wracać po kursie, żeby utrwalić sobie te wiedzę. Są czytelne i oprócz wartości merytorycznej , maja też wartość estetyczną - co jest pomocne w nauce.

I dla mnie bardzo istotne - gramatyka tłumaczona w logiczny sposób.

Ola

Jestem szalenie szczęśliwa że uczestniczę w Intensywnym Kursie Angielskiego Oli. Bardzo długo szukałam odpowiedniego lektora języka angielskiego, jednak nigdy do końca nie byłam przekonana co do wyboru. Już od dłuższego czasu śledzę na instagramie konto Oli i gdy zobaczyłam ofertę kursu, bez wahania wyraziłam chęć uczestnictwa. I to był strzał w dziesiątkę ! Bardzo doceniam materiały, które Ola przygotowuje z wielkim zaangażowaniem. Ola stwarza bardzo przyjazną i komfortową atmosferę na lekcji, przez co nie czuję upływającego czasu oraz nie mam oporów do wypowiadania się na wszelakie treści. Tematy lekcji są bardzo ciekawe i aktualne. Materiały mobilizują zarówno do czytania artykułów, oglądania filmów, słuchania podcastów, pisania oraz przede wszystkim do dyskusji, dzięki czemu mogę maksymalnie obcować z językiem angielskim. Ola jako lektorka pokazuje bardziej przystępne oblicze angielskiego oraz zachęca do dalszej nauki tego języka w sposób mniej tradycyjny niż jesteśmy uczeni w szkole. Bardzo doceniam ogrom pracy jaką wkłada Ola i z czystym sercem mogę polecić kurs, który przekonał mnie do dalszej przygody z językiem angielskim ! :)

Gabi