Ola Zielińska|NAUKA ANGIELSKIEGO
lekcje
kurs angielskiego
o mnie
opinie
sklep
kontakt
  |    |  
o mnie
  |    |    |    |  

HELLO

Cześć! Nazywam się Ola, a moją pasją są języki, sztuka oraz kultura. Od 2017 roku mieszkam w Wielkiej Brytanii (aktualnie w Szkocji).

Wszystko zaczęło się od wakacyjnego wyjazdu z koleżankami do Hiszpanii korzystając z HelpX. Super sprawa, polecam sprawdzić! Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi, dogadywałam się łamanym hiszpańskim, a przy okazji dostałam ofertę pracy w Londynie. Niedługo się zastanawiałam i po kilku miesiącach pracowałam w samym sercu Brixton jako asystentka pisarki, rozkochując się w brytyjskim angielskim i jego wszystkimi obliczami.

Praca w środowisku artystycznym obudziła moje niegdyś uśpione zainteresowanie kulturą i sztuką. Dodatkowo zaczęłam studiować język japoński i już wtedy wiedziałam, że moja idealna praca będzie składała się z tych dwóch filarów: języki oraz praca kreatywna.

Zawsze miałam smykałkę do uczenia innych. Wcześniej była to matematyka, teraz zdecydowanie język angielski! Uwielbiam swoją pracę, dzięki której mam możliwość poznawania nowych osób i obserwowania ich zmian kształtujących się na poziomie językowym. Ach!

Swoją kreatywność uwalniam poprzez tworzenie materiałów do nauki. Dzięki nim chcę sprawić, aby samodzielna nauka była przyjemna, a zawarte w nich ćwiczenia jak najbardziej życiowe i przydatne. Dotychczas wydałam e-booka i workbooka, które znajdziesz w zakładce /sklep/.

Wiem jak to jest być sfrustrowanym tym, że angielskiego uczymy się od zawsze, a rezultatów brak. Sama kiedyś to czułam. Dziś wszystko odwróciło się do góry nogami i mam to szczęście, że to ja mogę dzielić się wiedzą i sposobami na naukę języka. Jestem zaszczycona i wzruszona, że chcesz uczyć się razem ze mną, czy to na zajęciach online, czy korzystając z moich materiałów do nauki.

Ściskam! Ola